logob

fotoofis

DAAAK Pharma Int. AS on noor ja kasvav ettevõte, mis on asutatud 2015. aasta juunis Tallinnas (Eesti Vabariigis). Ettevõtte DAAAK Pharma Int. AS kontor asub kaasaegses ärikeskuse hoones Tallinna kesklinnas. DAAAK Pharma Int. AS tegeleb farmatseutilise tegevusega, tarnib ravimed ja meditsiinilisi preparaate Euroopa ja Aasia riikidesse.
DAAAK Pharma Int. AS teeb koostööd paljude suurte Euroopa ravimitootjatega, seetõttu on ettevõttel DAAAK Pharma Int. AS tarnitava kõrgekvaliteedilise toodangu lai sortiment, mida omakorda pidevalt laiendatakse. Toodang, mida meie ettevõte tarnib, on ravi eesmärgil laialdaselt kasutusel välisriikide tervishoiuasutustes.  
Meie ettevõtte meeskond koosneb eranditult farmaatsia, juhtimise, turunduse, logistika ja muudes valdkondades kõrgelt kvalifitseeritud töötajatest. See tagab õigeaegse ravimitoodangu tarnimise võimaluse ning eelkõige ladusa töökorralduse ettevõttes, mis tagab rahvastikule terve tuleviku.

ETTEVÕTTE TUTVUSTUS

fav

Ettevõttel DAAAK Pharma Int. AS on Eesti Vabariigis välja antud ravimite hulgimüügi tegevusluba.

fav

DAAAK Pharma Int. AS on tegev heategevusvaldkonnas, võimaldades tervishoiuasutustele vajalike ravimite ja meditsiiniliste preparaatide kättesaadavust.

fav

Ettevõttel DAAAK Pharma Int. AS on oma esindus Valgevene riigis, aga samuti ka teistes Euroopa ja Aasia riikides.

Kõrge kvaliteediga ravimid

UUDISED

DAAAK Pharma Int. AS teostab ravimite tarnet Euroopa ning SRÜ riikidesse, kuid lisaks ka Mongooliasse.